Jak w praktyce wygląda konsultacja online z fizjoterapii, rehabilitacji?

 

Masz wątpliwości odnośnie swojego stanu zdrowia lub sposobu leczenia? Skorzystaj z porady doświadczonego fizjoterapeuty. Wystarczy umówić się na wizytę, by za pomocą indywidualnej konsultacji online uzyskać odpowiedź na istotne pytania dotyczącego zdrowia Twojego lub Twoich bliskich! Konsultacja pozwoli rozwiać Ci wiele wątpliwości, co wpłynie na skuteczność Twojego leczenia.

Zobacz w jakim temacie możesz umówić się na konsultacje online z fizjoterapii?


W chwili obecnej możesz umówić się na konsultację online w następujących obszarach:

Ortopedii

– wszelkie problemy przeciążeniowe w obrębie stawów obwodowych i kręgosłupa
– wszelkie urazy stawów i kręgosłupa
– niepokojące objawy i ich przyczyny
– wybór odpowiedniej strategii leczenia

Wad postawy

– objawy i przyczyny wad postawy w obrębie kręgosłupa, obręczy barkowej oraz kończyn dolnych
– zalecenia dotyczące profilaktyki wad postawy

Geriatrii

– dowiedz się więcej na temat postępowania z bliską Ci osobą
– poznaj praktyczne wskazówki w pielęgnacji i rehabilitacji 


Dlaczego warto umówić się na konsultację online na portalu Świat Rehabilitacji?


Z moich doświadczeń wynika, że wielu pacjentów nie uzyskuje wystarczających informacji od lekarzy czy fizjoterapeutów na temat wszystkich możliwości leczenia. Ponadto w trakcie leczenia pojawia się wiele nowych okoliczności, z którymi ciężko sobie radzić. Dlatego teraz poprzez konsultację online masz możliwość uzyskać wygodną i szybką odpowiedź na pytania, które Cię nurtują. Pamiętaj, że poprzez kompletne informacje na temat swojego stanu zdrowia zwiększasz swoje szanse na powrót do sprawności. Portal Świat Rehabilitacji prowadzę już od kilku lat publikując wiele ciekawych treści pomagając wielu pacjentom dojść do celu. Poprzez konsultacje online na co dzień odpowiadam na setki pytań, co przybliża wielu pacjentów do powrotu do sprawności. 

Najczęstsze pytania dotyczące konsultacji online

 


W jaki sposób mogę się umówić na konsultacje?

 

Żeby umówić konsultacje kliknij na przycisk „Umów wizytę”, który znajduje się na dole strony. Po kliknięciu na przycisk otrzymasz informacje jak umówić się na wizytę. Konsultacja może odbyć się na dwa sposoby. Pierwszy sposób to rozmowa telefoniczna, drugi sposób to Video konsultacja za pomocą komunikatora Skype. Nie martw się, niczego nie musisz instalować. Po ustaleniu terminu  i dokonaniu opłaty, dostaniesz wszelkie informacje na temat szczegółów połączenia.

Jak dokładnie wygląda konsultacja?

 

Podczas konsultacji możesz mi opowiedzieć jak wygląda Twój problem medyczny i jakie masz wątpliwości odnośnie leczenia lub innych spraw, które go dotyczą. Podczas konsultacji postaram się rozwiać Twoje wątpliwości. Omówimy Twój problem pod kątem diagnostyki, objawów, leczenia oraz profilaktyki.

W jakie dni odbywają się konsultacje i ile się czeka na wizytę?

 

Konsultacje odbywają się na bieżąco w zależności od ilości umówionych pacjentów. W wiadomości zgłoszeniowej konsultację możesz zaznaczyć, że Twój przypadek jest pilny. W takim przypadku konsultacja odbędzie się w jak najszybszym, możliwym czasie. Zazwyczaj na konsultację umówisz się w przeciągu 1-3 dni.

Czy mogę przesłać swoje badania?

 

Tak możesz przesłać zdjęcia diagnostyki obrazowej lub opis swoich badań na adres biuro@swiatrehabilitacji.pl. Postaraj się wysłać pliki jak najwcześniej przed terminem konsultacji, bym mógł się z nimi zapoznać. Zaznacz również w wiadomości SMS, że wysłałeś swoje badania.

Jak najlepiej wykorzystać czas konsultacji?

 

Żeby konsultacja odbyła się sprawnie warto podczas umawiania na wizytę napisać kilka zdań na temat swojego problemu i oczekiwań odnośnie wizyty. Pozwoli mi to na przygotowanie się do wizyty, co ma bezpośrednie przełożenie na jak najlepsze wykorzystanie czasu konsultacji.

 Cennik konsultacji online z fizjoterapii, rehabilitacji


25 minut konsultacji (mniej poważny problem, uzyskanie odpowiedzi na kilka pytań)   –  89 zł

45 minut konsultacji (złożony i dłużej trwający problem)  –  129 zł


Zapraszam na konsultacje
Przemek Jureczko

 
Pin It on Pinterest

Share This