Jak to działa?

 

Masz wątpliwości odnośnie swojego stanu zdrowia lub sposobu leczenia? Skorzystaj z porady doświadczonego fizjoterapeuty. Wystarczy umówić się na wizytę, by za pomocą indywidualnej konsultacji online uzyskać odpowiedź na istotne pytania dotyczącego zdrowia Twojego lub Twoich bliskich!

Dziedziny konsultacji

 

W chwili obecnej możesz umówić się na konsultację online z dziedziny:

Ortopedii: wszelkie przeciążenia i urazy w obrębie układu ruchu

Neurologii: wszelkie problemy związane z przeciążeniami i urazami kręgosłupa

Wad postawy: problemy stóp, kolan oraz kręgosłupa

Dlaczego warto?

Z moich doświadczeń wynika, że wielu pacjentów nie uzyskuje pełnych informacji od lekarzy czy fizjoterapeutów na temat wszystkich możliwości leczenia. Ponadto w trakcie leczenia pojawia się wiele nowych okoliczności, z którymi ciężko sobie radzić. Dlatego teraz poprzez konsultację online masz możliwość uzyskać wygodną i szybką odpowiedź na pytania, które Cię nurtują. Pamiętaj, że poprzez kompletne informacje na temat swojego stanu zdrowia zwiększasz swoje szanse na powrót do sprawności.

Najczęstsze pytania


W jaki sposób mogę się umówić na konsultacje?

Jeśli klikniesz na przycisk „Umów wizytę” otrzymasz informacje jak  umówić się na wizytę. Konsultacja może odbyć się na dwa sposoby. Pierwszy sposób to rozmowa telefoniczna, drugi sposób to Video konsultacja za pomocą komunikatora Skype. Nie martw się, niczego nie musisz instalować. Po ustaleniu terminu  i dokonaniu opłaty, dostaniesz wszelkie informacje na temat szczegółów połączenia.

Jak dokładnie wygląda konsultacja?

Podczas konsultacji możesz mi opowiedzieć jak wygląda Twój problem medyczny i jakie masz wątpliwości odnośnie leczenia lub innych spraw, które go dotyczą. Podczas konsultacji postaram się rozwiać Twoje wątpliwości. Omówimy Twój problem pod kątem diagnostyki, objawów, leczenia oraz profilaktyki.

W jakie dni odbywają się konsultacje i ile się czeka na wizytę?

Konsultacje odbywają się głównie w soboty, jednakże jeśli zaznaczysz w wiadomości sms, że Twój przypadek jest pilny to konsultacja odbędzie się w jak najszybszym, możliwym czasie.

Czy mogę przesłać swoje badania?

Tak możesz przesłać zdjęcia diagnostyki obrazowej lub opis swoich badań za pomocą Sms. Postaraj się wysłać pliki jak najwcześniej przed terminem konsultacji, bym mógł się z nimi zapoznać.

Jak najlepiej wykorzystać czas konsultacji?

Żeby konsultacja odbyła się sprawnie warto podczas umawiania na wizytę napisać kilka zdań na temat swojego problemu i oczekiwań odnośnie wizyty. Pozwoli mi to na przygotowanie się do wizyty, co ma bezpośrednie przełożenie na jak najlepsze wykorzystanie czasu konsultacji.

Cennik


20 minut konsultacji (mniej poważny problem, uzyskanie odpowiedzi na kilka pytań)   –  79 zł

40 minut konsultacji (złożony i dłużej trwający problem)  –  139 zł

Nie chcesz przegapić cennych informacji na temat swojego zdrowia? Zapisz się na Newsletter!

Tylko ciekawe treści, bez spamu!

Dziękuję za zapisanie się!

Pin It on Pinterest

Share This