O nas

Kim jesteśmy?
Jesteśmy grupą fizjoterapeutów. Dzięki wieloletniej pracy z pacjentami oraz regularnym szkoleniom podyplomowym zgromadziliśmy cenną wiedzę i bogate doświadczenie praktyczne. Teraz chcemy przekazywać je dalej. Powstanie projektu ŚwiatRehabilitacji poprzedziły miesiące dyskusji na temat koncepcji portalu i jego użyteczności dla pacjentów. Wymagało to ogromnego poświęcenia, nie tylko naszego, ale także naszych rodzin, za co jesteśmy im niezmiernie wdzięczni!

Dlaczego powstał portal?
Patrząc przez pryzmat swojej pracy oraz informacji zwrotnej od naszych pacjentów dostrzegliśmy niezagospodarowaną przestrzeń pomiędzy tym co pacjenci dostają i tym czego oczekują. Poziom diagnostyki, terapii oraz profilaktyki podnosi się, jednak w dalszym ciągu pacjenci i ich rodziny nie uzyskują odpowiedzi na wiele pytań. Często brakuje im również dostępu do właściwej terapii. Poprzez publikację naszych materiałów chcemy wpłynąć na poziom  świadomości społeczeństwa w zakresie szeroko pojętej rehabilitacji. Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu pomagamy pacjentom i ich rodzinom:

- zrozumieć swoje problemy
- realizować swoje potrzeby pomimo ograniczeń zdrowotnych
- zmniejszyć stopień swojej niepełnosprawności
- znaleźć odpowiednich specjalistów
- odzyskać zdrowie na tyle na ile to możliwe.

Nasze założenia ?
Zależy nam przede wszystkim na wysokim poziomie merytorycznym udostępnianych przez nas treści. Jest wiele portali, które dotykają poważnych tematów w sposób powierzchowny. W naszym przypadku dbamy o odpowiedni dobór tematów oraz zawartość każdego tekstu. Zależy nam szczególnie by każdy materiał był oparty na badaniach naukowych oraz w zrozumiały sposób przekazywał informacje potrzebne pacjentom.

Do kogo adresowany jest nasz portal?
Adresujemy nasz portal do pacjentów, ich rodzin oraz opiekunów. Zakładamy też że materiały publikowane na portalu mogą zawierać cenną wiedzę dla przedstawicieli różnych zawodów medycznych.

Dlaczego część treści jest dostępna w płatnym dostępie?
Portal ŚwiatRehabilitacji oferuje bezpłatny dostęp do części publikowanych materiałów. Płatnym dostępem objęte są rozszerzone artykuły o specjalistycznym charakterze. Dochody z opłat umożliwiają nam finansowanie współpracy z gronem specjalistów odpowiadających za przygotowanie artykułów i wysoki poziom merytoryczny zawartych w nich treści.

Pomyśl sobie, że płacąc od 120 do150 zł za wizytę u specjalisty zwykle nie uzyskujesz odpowiedzi na swoje pytania. W naszym przypadku za niewielką opłatą otrzymujesz dostęp do cennych informacji, których Twój specjalista, zazwyczaj przez brak czasu, nie jest w stanie Ci udzielić.

Czy nam się udało?
Oceńcie sami. Możemy jedynie zapewnić, że będziemy starali się cały czas rozwijać projekt ŚwiatRehabilitacji tak aby jak najwięcej pacjentów uzyskało dostęp do wiedzy, która wpłynie pozytywnie na ich życie. Dziękujemy za Waszą obecność i wsparcie!

Logowanie / Rejestracja