Informacje

Czy dostęp do artykułów jest bezpłatny?

Na portalu MojaRehabilitacja znajdziesz zarówno artykuły bezpłatne jak i płatne.

Dlaczego część artykułów jest płatna ?

Płatnym dostępem objęte są rozszerzone artykuły o specjalistycznym charakterze. Dochody z opłat umożliwiają nam finansowanie współpracy z gronem specjalistów odpowiadających za przygotowanie artykułów i wysoki poziom merytoryczny zawartych w nich treści. Dzięki temu portal MojaRehabilitacja oddaje w Twoje ręce materiały oparte na najnowszych badaniach naukowych opracowywane przez fizjoterapeutów z wieloletnim doświadczeniem klinicznym.
Dzięki uiszczeniu odpowiedniej opłaty uzyskasz dostęp do nowych artykułów ukazujących się w danym miesiącu oraz pełny dostęp do artykułów archiwalnych. Dostęp do materiałów z jednej bądź wielu stref rehabilitacji zależy od rodzaju wykupionego pakietu.

Jak mogę odblokować artykuły płatne ?


Żeby odblokować dostęp do artykułów płatnych zarejestruj się a następnie zaloguj na swoje konto. Po zalogowaniu dokonaj odpowiedniej opłaty zależnej od wybranej przez Ciebie opcji dostępu - do jednej lub wszystkich stref rehabilitacji.

Na jak długo uzyskuję dostęp do artykułów płatnych ?

Dostęp do artykułów płatnych uzyskujesz na czas 30 dni od daty zaksięgowania przelewu.

Co muszę zrobić żeby otrzymać fakturę ?


Zanim dokonasz opłaty wypełnij formularz płatności zawierający niezbędne dane do wystawienia faktury. Fakturę otrzymasz na adres e-mail podany w formularzu.

Potrzebujesz pomocy oraz masz dodatkowe pytania ?

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania, uwagi lub wątpliwości napisz do nas maila.  Kontakt

Jesteśmy otwarci na wszystkie Twoje uwagi i sugestie. Pomóż nam stworzyć portal wygodny dla Ciebie. 

Logowanie / Rejestracja